Будівництво та реконструкція

Головна » Послуги » Будівництво та реконструкція

Будівництво - Волиньпрестижбуд

 

Будівництво будівель і споруд, а також промислових об’єктів, має на увазі в собі наявність укомплектованого штату фахівців різних профілів діяльності. 

Висококваліфікований персонал і грамотна професійна робота всіх учасників будівництва, дозволяє виконувати роботу якісно і в терміни, встановлені договірними відносинами. 

Наша організація виконує повний спектр робіт: від проектування до здачі будівлі або споруди замовнику. Досвід персоналу, а також сучасні технології і матеріали, дозволяють вирішувати багато завдань.

Наша компанія надає повний комплекс послуг під ключ, до якого входять: проектування будівель будь-якого ступеня складності, генеральний підряд на будівництво і окремі види робіт, доставку матеріалів і конструкцій, подальший монтаж і гарантійні зобов’язання.

До складу основних робіт входить:

Реконструкція - Волиньпрестижбуд

 

У будівництві окрему нішу займає реконструкція будівель, споруд, приміщень.
Така необхідність може виникнути у наслідок перебудови будівлі, розширенням її площі, зміною геометричних пропорцій, прибудовою додаткових приміщень, установкою нового обладнання, тощо.
Крім цього, реконструкція дозволяє повністю змінити функціональне призначення споруди. Початок реконструкції – це глибокий аналіз стану будівлі в залежності від цілей реконструкції.

Слід зауважити, що реконструкція будівель і споруд – це робота, в багатьох випадках, більш складна і делікатна, ніж нове будівництво. Як правило, реконструкція будівлі передбачає роботи із об’єктом, що уже перебуває у промисловому або житловому середовищі, і тісно пов’язане з ним у технічному та естетичному плані. Тому будь-яка реконструкція вимагає індивідуального підходу до кожного об’єкта.

Комплекс робіт по реконструкції будівлі може включати в себе:

зв'яжіться із нами

Напишіть нам


    Scroll to top