Зварювальні роботи та виготовлення несучих металоконструкцій

Головна » Послуги » Зварювальні роботи

Зварювальні роботи - Волиньпрестижбуд

 

Компанія “Волиньпрестибуд” пропонує послуги по виконанню зварювальних робіт. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності відповідно до ГОСТ 2601-74 з дотриманням всіх заходів безпеки. Забезпечуємо зварювання різноманітних металевих форм і частин залізних конструкцій.

Наші зварювальники – професіонали своєї справи. За час роботи компанії ми виконали велику кількість різних замовлень, і накопичили величезний досвід. Виконуючи зварювальні роботи, ми акцентуємо увагу на якості, яку цінують наші клієнти, і гарантуємо високий рівень виконаних робіт. Тому, приділяємо особливу увагу індивідуальному підходу до замовника.

Зварювальники компанії “Волиньпрестижбуд” виконують якісні роботи по зварюванню металу, виготовляють конструкції будь-якої складності. Робимо зварні конструкції, як будівельного, так і декоративного напрямку.

Виконуємо всі зварювальні роботи в обумовлений термін і в суворій відповідності з технічними вимогами.

Компанія «Волиньпрестижуд» виконує зварювальні роботи за такими напрямками:

«Волиньпрестижбуд» – це провідна компанія на ринку будівельних послуг. Ми давно зарекомендували себе як надійна команда і якісний виконавець зварювальних робіт будь-якої складності у Луцьку, Волинській області та інших локаціях Західної України. У нас кожен клієнт знайде не тільки бездоганний варіант виконання замовлення, а й прийнятні ціни.

Виготовлення несучих металоконструкцій - Волиньпрестижбуд

 

Металоконструкції – загальна назва виробів з металів і сплавів. Вони є невід’ємною складовою і основою більшості будівельних об’єктів – будинків, будівель та споруд. Найважливішу роль для сучасного будівництва відіграє як бездоганне проектування і виготовлення металевих конструкцій із забезпеченням їх міцності, правильних форм, інших експлуатаційних характеристик, так і грамотний монтаж з дотриманням будівельних норм і стандартів якості. Тому для виготовлення і установки таких несучих елементів необхідний професійний підхід, висока кваліфікація, досвід і знання.

Один з напрямків діяльності компанії «Волиньпрестижбуд» – виготовлення та монтаж несучих металоконструкцій на різних будівельних об’єктах Луцька, Волинській області та інших містах Західної України.

Високий професіоналізм наших фахівців, якісне технічне оснащення і застосування сучасних технологій дозволяє виконувати нам завдання будь-якої складності, в залежності від індивідуальних потреб клієнта. Ми не тільки проектуємо і виготовляємо якісні металоконструкції, але й здійснюємо їх установку на об’єкті, в тому числі з можливістю демонтажу вже наявних.

Виготовленя та монтаж металоконструкцій від компанії «Волиньпрестижбуд» включає такі види робіт:

Професіонали компанії «Волиньпрестижбуд» розрахують навантаження на металоконструкції, підготують проект з ескізами та кресленнями, виготовлять, виконають його якісний монтаж з дотриманням всіх правил, норм і стандартів. Ви отримаєте надійний результат в найкоротші строки.

зв'яжіться із нами

Напишіть нам


    Scroll to top