Монтаж швидкомонтованих споруд

Головна » Послуги » Монтаж швидкомонтованих споруд

Монтаж швидкомонтованих споруд - Волиньпрестижбуд

 

Швидкомонтовані об’єкти – це каркасні або безкаркасні споруди, які можна зводити в будь-яку погоду і практично в будь-який час року.

Якщо потрібно побудувати об’єкт за короткий строк та оптимізувати розмір матеріальних вкладень, то використовують модулі або каркаси з металу. Найчастіше подібна технологія дозволяє зводити торговельні павільйони, спортивні комплекси, складські приміщення, торгові і спортивні комплекси, склади, ангари, виробничі цехи, споруди сільськогосподарського призначення. Швидкість виконуваних робіт збільшується в кілька разів, а їхня вартість і трудовитрати істотно знижуються.

Швидкомонтовані будівлі будуються з готових сендвіч-панелей на каркасній основі. При монтажі даху і стін не використовується цемент або інші будівельні суміші. Вони застосовуються тільки для будови легкого фундаменту.

Для швидкомонтованих будівель підходять практично всі типи фундаменту, крім збірного блочного. При виборі конкретного типу несучої основи враховуються такі фактори, як:

  • розміри конкретного будинку і його конфігурація;
  • напрямок нетипових навантажень на несучі конструкції;
  • передбачувана установча міцність;
  • кількість закладних елементів, а також їх розташування.

Монтаж швидкомонтованих споруд із компанією «Волиньпрестижбуд» має такі переваги:

«Волиньпрестижбуд» – це провідна компанія на ринку будівельних послуг. Ми давно зарекомендували себе як надійна команда і якісний виконавець монтажу швидкомонтованих споруд будь-якої складності у Луцьку, Волинській області та інших локаціях Західної України. У нас кожен клієнт знайде не тільки бездоганний варіант виконання замовлення, а й прийнятні ціни.

зв'яжіться із нами

Напишіть нам


    Scroll to top