Фасадні роботи

Головна » Послуги » Фасадні роботи

Оздоблення фасадів - Волиньпрестижбуд

 

На сьогоднішній день фасадні роботи особливо важливі, адже завдяки цій області будівництва поліпшується не тільки «обличчя» будівлі, але й її захист від температурних перепадів та інших атмосферних явищ. Якісно оздоблений фасад істотно знижує витрати на експлуатацію та обслуговування будинку, не залежно від того був це класичний будинок чи використовувалися металоконструкції.

Коли планується фасад будинку, завжди враховуються певні фактори: шум, опади, тощо. У залежності від цього і вибираються матеріали. Адже фасадні роботи здатні не тільки покращити зовнішній вигляд будинку, але й вирішити питання якісного утеплення.

Компанія «Волиньпрестижбуд» забезпечує проведення фасадних робіт з високим рівнем якості і вигідною ціною для замовника. Крім виконання робіт по оздобленню фасадів, ми також здійснюємо консультації щодо підбору матеріалів, які застосовуються у фасадних роботах.

Компанія «Волиньпрестижуд» виконує такі види фасадних робіт:

«Волиньпрестижбуд» – це провідна компанія на ринку будівельних послуг. Ми давно зарекомендували себе як надійна команда і якісний виконавець фасадних робіт будь-якої складності у Луцьку, Волинській області та інших локаціях Західної України. У нас кожен клієнт знайде не тільки бездоганний варіант виконання замовлення, а й прийнятні ціни.

Обшиття металопрофілем - Волиньпрестижбуд

 

При монтажі вентильованого фасаду у якості оздоблювального матеріалу використовуються найрізноманітніші вироби, але перше місце за популярністю займають конструкції з металу. Вони можуть мати різну форму, починаючи від простих металевих листів і закінчуючи фасадними касетами досить складної конфігурації з декількома ребрами жорсткості.

Однією з особливостей фасадних металевих елементів (рейок, панелей та касет) вважається їх досить висока вартість. Саме тому з метою економії їх іноді замінюють іншими металевими виробами з відповідною конфігурацією. Лідером тут може по праву вважатися профнастил – його часто застосовують для обшивки різних конструкцій.

Слід зауважити, що реконструкція будівель і споруд – це робота, в багатьох випадках, більш складна і делікатна, ніж нове будівництво. Як правило, реконструкція будівлі передбачає роботи із об’єктом, що уже перебуває у промисловому або житловому середовищі, і тісно пов’язане з ним у технічному та естетичному плані. Тому будь-яка реконструкція вимагає індивідуального підходу до кожного об’єкта.

Компанія «Волиньпрестижбуд» здійснює монтаж профнастилу у такій послідовності:

Обшиття композитними панелями - Волиньпрестижбуд

 

При облаштуванні вентильованих фасадів особлива увага приділяється матеріалами обшивки. Саме від них залежить довговічність покриття, захист будівлі від негативних факторів і, зрозуміло, зовнішня привабливість фасаду. Найбільшою популярністю користуються композитні панелі, що низку перваг. Ще зовсім недавно сфера їх застосування обмежувалася громадськими та промисловими будівлями, але зараз такі панелі починають використовувати і для обшивки приватних будинків.

Терміном «композит» позначають з’єднання декількох різнорідних матеріалів в одне ціле. Новий матеріал набуває поліпшені характеристики, які за якістю і кількістю значно перевищують властивості кожного зі складових компонентів. Будь-який композит має пластичну основу (матрицю) і наповнювач, який виступає в якості армуючого шару.

Панелі витримують температурні коливання в діапазоні -58 ° С … + 80 ° С, великі вітрові навантаження, несприйнятливі до впливу мікроорганізмів і корозії. Крім того, вони гасять вібрації і ефективно поглинають звуки. Наприклад, звукоізоляція бетонних стін підвищується в 2 рази після облицювання фасаду композитними панелями. Що стосується пожежної безпеки, то тут теж показники дуже хороші: панелі відносяться до важкозаймистих матеріалів, які мають слабку займистість і виділяють мало диму.

«Волиньпрестижбуд» – це провідна компанія на ринку будівельних послуг.

Ми давно зарекомендували себе як надійна команда і якісний виконавець облаштування вентильованих фасадів будь-якої складності у Луцьку, Волинській області та інших локаціях Західної України. У нас кожен клієнт знайде не тільки бездоганний варіант виконання замовлення, а й прийнятні ціни.

зв'яжіться із нами

Напишіть нам


    Scroll to top