Монолітні роботи та будівництво

Головна » Послуги » Монолітні роботи та будівництво

Монолітні роботи - Волиньпрестижбуд

 

Монолітні роботи – це дуже відповідальний процес, який вимагає максимального досвіду та професіоналізму. Однак, якість виконаних робіт буде залежати не тільки від майстерності будівельників, а й від характеристик самого бетону.

Якісні показники бетону характеризуються низкою особливостей: кількістю і якістю самого цементу, якістю наповнювачів, додаванням оптимальної кількості води, співвідношення цементу і заповнення, технологічним рівнем приготування суміші. Варто окремо зазначити, що бетонна маса виготовляється в спеціальних бетонозмішувачах. Маса може бути різної густини, все залежить від запланованих робіт.

Компанія «Волиньпрестижбуд» пропонує монолітні і бетонні роботи у Луцьку, Волинській області та інших локаціях Західної України. Ми легко впораємося із поставленим завданням в строго встановлені терміни, гарантуючи якість виконаного замовлення.

Ми працюємо за чітким алгоритмом:

 1. Виїзд на будівельний об’єкт.
 2. Складання кошторису.
 3. Проектування.
 4. Етап підготовчих робіт.
 5. Бетонування фундаменту (перегородок і стін).

Компанія «Волиньпрестижуд» виконує такі види монолітних робіт:

«Волиньпрестижбуд» – це провідна компанія на ринку будівельних послуг. Ми давно зарекомендували себе як надійна команда і якісний виконавець монолітних робіт та монолітного будівництва будь-якої складності у Луцьку, Волинській області та інших локаціях Західної України. У нас кожен клієнт знайде не тільки бездоганний варіант виконання замовлення, а й прийнятні ціни.

Монолітне будівництво - Волиньпрестижбуд

 

Монолітне будівництво – затребувана технологія, як при будівництві багатоповерхових житлових комплексів чи промислових об’єктів так і невеликих котеджів. “Волиньпрестижбуд” – будівельна компанія, що володіє можливістю реалізації проектів різної складності і функціонального призначення. Для цього у нас є все необхідне: кваліфікований штат, технологічне обладнання, досвід та навички ведення робіт у різних умовах.

Якщо ви шукайте надійного виконавця, який виконає замовлення швидко і якісно, – без вагань скористайтесь нашими послугами. Наші фахівці виконують проектування монолітних будівель, а будівельники зводять житлові комплекси, об’єкти малоповерхової забудови з дотриманням всіх технологічних вимог.

Вам потрібен підрядник з будівництва типового багатоквартирного споруди або ж вас цікавить індивідуальний проект приватного будинку? Нам під силу і те, й інше!

Переваги монолітного будівництва «Волиньпрестижбуд»:

 • швидкість зведення;
 • тривалий експлуатаційний термін (в умовах помірного клімату – понад 110 років);
 • висока міцність;
 • висока сейсмостійкість;
 • невелика, особливо у порівнянні з панельними та цегляними будівлями, вага;
 • рівномірний розподіл навантажень на фундамент.

Монолітне будівництво від компанії «Волиньпрестижбуд» включає такі види робіт:

Зателефонуйте нам чи заповніть форму зворотного зв’язку на нашому сайті. Ми проконсультуємо вас із усіх питань та підбремо оптимальний варіант монолітних роботі у Луцьку, Волинській області та будь-якій локації Західної України.

зв'яжіться із нами

Напишіть нам


  Scroll to top