Покрівельні роботи

Головна » Послуги » Покрівельні роботи

Покрівельні роботи - Волиньпрестижбуд

 

Компанія «Волиньпрестижбуд» проводить повний комплекс покрівельних робіт будь-якої складності, починаючи від монтажу кроквяної конструкції і закінчуючи установкою водостоків, коньків і відливів.

Ми виконуємо монтаж покрівлі “під ключ”, а також демонтажні та ремонтні роботи у Луцьку, Волинській області та інших локаціях Західної Україні з 2014 року. Ми завжди враховуємо побажання клієнта, допомагаємо визначитися з вибором оптимального матеріалу для покрівлі з урахуванням кліматичних умов і матеріальних можливостей замовника. Довірте проведення покрівельних робіт справжнім професіоналам!

Вартість покрівельних робіт розраховується індивідуально і залежить від ряду факторів: поверховості будівлі, конфігурації і площі покрівлі, виду покриття, місця і часу проведення робіт.

Влаштування шатрових покрівель - Волиньпрестижбуд

 

Шатрова або пірамідальна покрівля має в своїй основі чотири рівнобедрених трикутники, з’єднані верхніми кутами в одну точку. Їх основи знаходяться на стінах будівлі. Цей варіант найкраще підходить для будинків з квадратної коробкою та є ідеальною формою для правильного розподілу навантаження на стіни.

У пірамідальний дах можна врізати вікна, виконати монтаж балкону, створити комбіновану покрівлю з декількома шатрами, які покривають окремі частини споруди.

Головні переваги шатрових дахів:
  • привабливий зовнішній вигляд і широкий вибір архітектурних рішень.
  • застосування будь-яких покрівельних матеріалів.
  • підвищена стійкість до атмосферних явищ.

Для покриття пірамідального шатрового даху можна використати металочерепицю, фальцеву покрівлю, бітумну керамічну або композитну черепицю.

Дах шатрового типу, влаштований компанією «Волиньпрестижбуд»:

«Волиньпрестижбуд» – це провідна компанія на ринку будівельних послуг. Ми давно зарекомендували себе як надійна команда і якісний виконавець покрівельних робіт будь-якої складності у Луцьку, Волинській області та інших локаціях Західної України. У нас кожен клієнт знайде не тільки бездоганний варіант виконання замовлення, а й прийнятні ціни.

зв'яжіться із нами

Напишіть нам


    Scroll to top