Мурування стін

Головна » Послуги » Мурування стін

Мурування стін з цегли - Волиньпрестижбуд

 

Кладка стін – важливий і відповідальний процес в будівництві, без якого неможливо звести жодну будівлю. Самостійно займатися такими роботами досить важко, адже відсутність необхідних навичок можуть призвести до поганого результату. Кращим рішенням стане делегувати всі процеси на досвідчених фахівців. Саме такі працюють в  компанії «Волиньпрестижбуд».

Цегла вважається одним з найнадійніших варіантів для спорудження стін. Стіни навіть товщиною в одну цеглину здатні рівномірно витримувати різні навантаження. Щоб мінімізувати витрати цегли, знизити вагу конструкцій і навантаження на фундамент, зовнішні стіни викладають із саману.

Внутрішні і зовнішні перегородки із цегли вважаються класичним варіантом, щоб відокремити функціональні зони. Переваги таких елементів в високому рівні міцності, можливості кріпити на них важкі предмети декору.

Найчастіше стіни із цегли укладаються в пів цеглини. Рідше – на ребро. Допускається використання різних перегородок – повнотілих, пустотілих, керамічних або силікатних. Останні активно збирають вологу, тому вони не підійдуть для будівель із підвищеним рівнем вологості.

Щоб підвищити міцність цегляної кладки, проводиться армування – у шви закладається арматура в 4-6 мм у діаметрі. Також підійде арматурна сітка.

Самостійно впоратися із усіма роботами досить складно, тому краще довірити цей процес фахівцям із «Волиньпрестижбуд». Вкрай важливо розбиратися в технологіях кладки, використовуваних матеріалах, цементі, щоб отримати дійсно надійну і міцну конструкцію.

Компанія «Волиньпрестижуд» гарантує:

Мурування стін з блоків - Волиньпрестижбуд

 

Мурування стін із блоків різних типів останнім часом користується великою популярністю, оскільки відрізняється демократичною ціною і відмінними характеристиками. Щоб звести конструкції із такого матеріалу, скористайтеся послугами компанії «Волиньпрестижбуд».

До основних переваг таких стін відносять:
  • невелику вагу і, як наслідок, – незначні навантаження на перекриття;
  • високий звукоізоляційний рівень;
  • відмінні показники енергозбереження тепла.

Перегородки на основі блоків значно легші, ніж аналогічні цегляні конструкції. Важливо і те, що трудомісткість зведення внутрішніх і зовнішніх перегородок нижче. Це дозволяє скоротити вартість і витрати на будівництво.

Додатковий плюс – простота кладки інженерних комунікацій. Якщо кладка стін буде проведена якісно, поверхня буде рівною, що значно знижує витрати на зовнішні і внутрішні декоративні матеріали.

Компанія «Волиньпрестижуд» гарантує:

Мурування стін з каменю - Волиньпрестижбуд

 

Бутова кладка – це вид кам’яної кладки з великих, нерівних шматків буту і його різновидів (кругляків, брил, тощо). Кладка буту може здійснюватися горизонтальними рядами на розчині з приганянням каменів, із заповненням пустот рідким розчином та іншими способами.

Як і в інших роботах, що вимагають досвіду і знань, у праці з бутовим каменем є свої складності і секрети. Технології бутової кладки застосовуються різні – і прості, і складніші.

У процесі роботи використовується тільки сучасна техніка і якісні матеріали, тому представлений результат завжди буде на висоті. Проконсультуватися з будь-яких питань можна з нашими менеджерами.

Компанія «Волиньпрестижуд» гарантує:

зв'яжіться із нами

Напишіть нам


    Scroll to top