Земляні та фундаментні роботи

Головна » Послуги » Земляні та фундаментні роботи

Земляні роботи - Волиньпрестижбуд

 

Земляні роботи проводяться на нульовом циклі та являються початковим етапом будівництва. Існує декілька видів земляних робіт, завданням яких є створення всіляких споруд із грунту:

  • доріг
  • траншей
  • котлованів
  • влаштування фундаментів будівель
  • проведення пальових робіт
  • планування території під забудову.

Це досить складна та трудомістка робота, що вимагає від компанії виконавця, наявності спеціальної будівельної техніки та належного досвіду виконання подібного роду робіт.

Мета будь-яких земляних робіт – підготовка ділянок для подальшої їх забудови. Вони включають в себе цілий комплекс заходів: розробку ґрунтів, виїмку, укладку, переміщення, ущільнення ґрунту безпосередньо на місці будівництва. Це дуже важливий етап, так як від якості виконання саме цього етапу робіт безпосередньо залежить стійкість, довговічність будівлі, що зводиться та підземних комунікацій.

Компанія «Волиньпрестижбуд» виконує такі види земляних робіт:

«Волиньпрестижбуд» – це провідна компанія на ринку будівельних послуг. Ми давно зарекомендували себе як надійна команда і якісний виконавець земляних робіт будь-якої складності у Луцьку, Волинській області та інших локаціях Західної України. У нас кожен клієнт знайде не тільки бездоганний варіант виконання замовлення, а й прийнятні ціни.

Фундаментні роботи - Волиньпрестижбуд

 

Більшість людей знають про те, що найбільш важливим етапом в будівництві, є заливка фундаменту. Від того, наскільки якісно і надійно виконана ця стадія будівництва, залежить увесь подальший життєвий цикл споруди. Саме з цієї причини, необхідно дуже серйозно і ретельно проводити фундаментні роботи, і, безумовно, робити це повинні лише досвідчені і високопрофесійні фахівці.

Загалом, фундамент є найважливішою частиною будь-якої будівлі. Основним його завданням є правильний розподіл ваги будинку на ґрунт. Досить часто при виконанні фундаментних робіт, підготовлені траншеї повністю засипають гравієм, а потім здійснюють заливку бетону з міксера, не беручи до уваги такі показники, як характеристики ґрунту, і відповідність залитого типу фундаменту майбутньому будинку. Як наслідок, уже через 2-3 роки після завершення будівництва у стінах будинку можуть з’явитися тріщини та інші пошкодження.

Компанія «Волиньпретижбуд» пропонує заливку фундаменту, гарантуючи високу якість і прийнятні ціни. Підготовка ділянки до фундаментних робіт у Луцьку, Волинській області чи будь-якій локації Західної України буде виконана фахівцями із використанням необхідної спецтехніки.

Від якості виконаних фундаментних робіт, залежить термін служби і міцність будинку. Вибираючи тип фундаменту, потрібно враховувати його форми і спосіб опори на ґрунт, а також кліматичні характеристики місця будівництва.

Компанії «Волиньпрестижбуд» пропонує заливку таких типів фундаменту:

Замовити фундаментні роботи у Луцьку, Волинській області та будь-якій локації Західної України можна у будівельній компанії «Волиньпрестижбуд». Ми пропонуємо одні з кращих ринкових цін і гарантію якості на весь спектр робіт.

зв'яжіться із нами

Напишіть нам


    Scroll to top